BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11108104
*
nr 1110 8104
Golvlampa
Bergboms, 1960-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:52:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 17:46:28
1
600 kr
17/5 21:03:40
2
200 kr
17/5 21:03:40
1
250 kr (Budbetjänt)
17/5 21:09:33
2
350 kr
17/5 21:09:33
1
400 kr (Budbetjänt)
22/5 16:01:48
3
500 kr
22/5 16:01:48
1
600 kr (Budbetjänt)
22/5 16:35:31
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bergboms golvlampa golvlampor
-
7378 Golvlampa
England, mässingfot, skärm i metall. Höjd: 150 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:42
-
1009 Golvlampa
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
27 maj kl 19:54
-
7187 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:17
-
7270 Golvlampa
metall. Höjd: 186 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:42
-
8185 Golvlampfot
Mässing/läder. Höjd: 127 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:23
*
Golvlampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8104
Golvlampa
Bergboms, 1960-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/5 17:46:28 | 1 | 600 kr |
17/5 21:03:40 | 2 | 200 kr |
17/5 21:03:40 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
17/5 21:09:33 | 2 | 350 kr |
17/5 21:09:33 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
22/5 16:01:48 | 3 | 500 kr |
22/5 16:01:48 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
22/5 16:35:31 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bergboms golvlampa golvlampor
-
7378 Golvlampa
England, mässingfot, skärm i metall. Höjd: 150 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:42 -
1009 Golvlampa
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
27 maj kl 19:54 -
7187 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:17
-
7270 Golvlampa
metall. Höjd: 186 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:42 -
8185 Golvlampfot
Mässing/läder. Höjd: 127 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:23